Sesje noworodkowe

Jestem jednym z czołowych fotografów noworodków w Trójmieście i okolicach. Wykonuję sesje noworodkowe z mojego studio jak i w domu klienta, sesje noworodkowe lifestylowe skupione wokół stylu życia rodziny.

Wierzę, że fotografia uchwyca coś więcej niż tylko chwile, oddaje nasze wartości, nasze przekonania i nasze prawdy.

Wyruszyłam, by służyć rodzinom, i znalazłam swoją niszę w fotografii noworodkowej. W ciągu ostatnich 5 lat rozwinąłam swoje umiejętności, zasięg i miłość do fotografii noworodkowej. W 2012 roku zobowiązałam się zostać liderem w dziedzinie fotografii noworodkowej dla obszaru Trójmiasto, aby zapewnić światowej klasy doświadczenie i usługi.

Czy jest lepszy sposób niż Artystyczna Fotografia noworodkowa, aby trzymać się tych maleńkich chwil?

Widzę niesamowite przemiany zarówno w spodziewających się matek, jak i ich dzieci. To niesamowity czas, kiedy żony stają się matkami. To czas nowości i radości, piękna i niespodzianek. Noworodek zmienia Ciebie i twoją rodzinę na zawsze!

Wasze zdjęcia są świętowaniem i sposobem dzielenia się radością w rodzinie, zarówno teraz, w przyszłości, jak i z przyszłymi pokoleniami.

Unikalne aspekty fotografa noworodkowego

Fotografia portretowa jest połączeniem zestawów umiejętności, które tworzą historię, emocje, a częściowo jest dokumentacją. Portrety noworodków są jedną z najbardziej wyspecjalizowanych form sztuki portretowej i wymagają niesamowitej spójności i precyzji, a Bezpieczeństwo i zdrowie noworodka jest priorytetem numer jeden!

Oświetlenie, tło i montaż to ważne aspekty dla fotografii noworodkowej. Przedstawiają one emocje na zdjęciach i pomagają kierować twoimi uczuciami i wspomnieniami, których doświadczasz dzisiaj. Chcesz poczuć się przytulnie? Chcesz poczuć się świeżo i przewiewnie? Czy chcesz poczuć pasję w ciemnych i bogatych kolorach?

Każde tło i rekwizyt pomoże Ci przypomnieć sobie, jak to było w pierwszych dniach. Dlatego poprowadzę Cię do specyficznych spojrzeń, które pomogą Ci zapamiętać te ważne uczucie, które masz teraz jako nowy rodzic.

Pozowanie dodaje kolejny poziom trudności w tej sztuce!

Nie tylko dostosowuję Twój wygląd i wygląd dziecka, ale teraz musimy dodać do tego specyficzny zestaw umiejętności zaklinania dzieci!! To jest miejsce, gdzie akcentuję jako fotograf noworodkowy. Dostarczam narzędzia, atmosferę i dźwięki, które uspokajają i wyciszają noworodka. Zarówno cierpliwość i osobisty dotyk i obsługa pomaga uspokoić i uspokoić dzidziusia, podczas gdy ja zawijać, pozować i uchwycić ich zdjęcia.

Rezerwacja fotografa noworodkowego Gdańsk, Gdynia, Sopot

Najlepszy czas na zaplanowanie jest zanim twój mały przybył, ale nie zawsze jest to coś, co możesz sobie uświadomić lub wiedzieć, aby zrobić. Czasami jest to pomysł na ostatnią chwilę, który zdajesz sobie sprawę, że jest dla ciebie ważny, a to jest całkowicie zrozumiałe. Ten okres twojego życia jest bardzo złożony i gorączkowy, prowadzący do noworodka. Będziesz doświadczać wiele zmian, i ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to dodać dodatkowe komplikacje, takie jak dowiedzieć się, dlaczego i jak rezerwacja sesji noworodka jest zrobione.

Prostota Zdjęć Noworodka

Uważam, że podawanie przykładów mojej pracy pomaga zrozumieć, co mogę zapewnić. Co najważniejsze, oferuję proste ceny, które nie wymagają wielu transakcji lub mylące plany płatności. Wreszcie, zdaję sobie sprawę, że bardzo elastyczne planowanie jest najprostszym sposobem, aby pomóc ci uzyskać dokładnie to, czego potrzebujesz bez dodatkowych komplikacji.

Jako twój fotograf noworodkowy Gdańsk, Gdynia i Sopot, zapewniam prosty i łatwy sposób, aby dowiedzieć się i podjąć wykształcone decyzje o rezerwacji pierwszej lub następnej sesji noworodkowej.

Przedstawiam bardzo uproszczoną listę opcji dla zdjęć noworodków. Możesz łatwo wybrać jedną, dwie lub trzy sceny, z wyborem, aby dołączyć zdjęcia rodzinne. Każdy klient ma inne potrzeby i budżet, więc oferuję elastyczność w zaplanowaniu nowej sesji, która pasuje zarówno do Twoich potrzeb, jak i budżetu. Zapewniam też sesje w domu dla matek, które nie mają możliwości przyjść do mojego studia.

Moje pakiety dla sesji noworodkowej zaczynają się od zdjęć dzieci, i pozwalają na rezerwację zdjęć rodzinnych, jak również. W ten sposób Masz kontrolę nad tym, co chcesz zaplanować.

Redakcja i druk / Galeria Fotografii

Po wykonaniu sesji, zaczynam od przechodzenia przez galerię i wybierania najlepszych zdjęć, które zacznę edytować. Podczas gdy istnieje wiele, że idzie do edycji sesji noworodkowej, chcę się upewnić, że nigdy nie wygląda fałszywy. I czyścić skaz skóry i trądzik niemowlęcy, wygładzanie skóry, które mogą potrzebować trochę ulepszenia, i unikam malowania lub wygładzania skóry, aby uniknąć wytwarzania nienaturalnych wyników.

Oferuję druki i zawsze sugeruję drukowanie zdjęć z twojej galerii. Twoja galeria jest również dostępna do druku gdzie indziej, jeśli wolisz!

Skontaktuj się ze mną, żeby zaplanować Twoją sesję noworodkową.

Możesz dotrzeć i skontaktować się ze mną przez e-mail, telefon, lub poprzez formularz zgłoszenia strony Kontakt! Wysyłam Ci spersonalizowany przewodnik po rezerwacji ze mną. Obejmuje to łatwe kroki do decydowania o wielkości i potrzebie sesji zdjęciowej.

Rezerwacja jest prosta. Wystarczy przejrzeć moje Pakiety fotograficzne na mojej stronie cenowej lub stronie kolekcji, a następnie dotrzeć i zaczniemy rozmowę.

Zaplanowanie sesji noworodkowej ma miejsce, gdy urodzi się dziecko. Noworodek rośnie w tak ogromnym tempie, więc ważne jest, aby dotrzeć do niego jak najszybciej po porodzie. Czasami łatwiej jest mieć kogoś wyznaczonego do zrobienia tego za Ciebie, jak matka, siostra lub mąż.

Zapewniam elastyczne harmonogramy, i utrzymać dni powszednie otwarte, więc możemy się spotkać w ciągu tych pierwszych dwóch tygodni. Jeśli wkrótce się odezwiesz, postaram się zapewnić dostępność podczas urlopu ojcowskiego.